Menu
Your Cart

Ротапрост капсулы №30

Ротапрост капсулы №30
Ротапрост капсулы №30
  • Статус: В наличии
  • Код товара: 19714
211.00грн.
Без НДС: 211.00грн.

Склад

1 капсула тверда містить:

основні речовини:

сухий екстракт насіння гарбуза − 200 мг (жирні кислоти ≥ 30 %);

сухий екстракт кореня кропиви дводомної (Urtica dioica) − 150 мг;

сухий екстракт плодів пальми повзучої (Serenoa repens) − 80 мг;

цинк (у формі цинку піколінату) − 0,105 мг;

селен (у формі натрію селеніту) − 22,5 мкг;

допоміжні речовини: магнію стеарат (наповнювач); капсула: желатин, барвники: титану двоокис, заліза оксиди чорний та червоний.

Сухий екстракт насіння гарбуза – містить високий вміст токоферолів (α-, β-, γ- і δ-) і каротиноїдів, жирних кислот та їх похідних, які проявляють виражені антиоксидантні властивості, пригнічують процеси перекисного окислення ліпідів у біологічних мембранах.

Сухий екстракт кореня кропиви дводомної – містить флавоноїди, хлорофіл, каротиноїди, танін.

Сухий екстракт плодів пальми повзучої (Serenoa repens) – містить фітостероли, каротин, жирні кислоти, танін.

Сухі екстракти кореня кропиви дводомної та плодів пальми повзучої (Serenoa repens) діють на ферменти, які відіграють важливу роль у метаболізмі андрогенів у передміхуровій залозі. Екстракт плодів пальми повзучої пригнічує ферменти 5α-редуктазу та ароматазу, екстракт кропиви – тільки ароматазу. 5α-редуктаза каталізує перетворення тестостерону у дигідротестостерон, ароматаза каталізує метаболізацію тестостерону у 17β-естрадіол. Дигідротестостерон, так само як і естрогени, відіграє важливу роль у патогенезі доброякісної гіперплазії простати. Екстракти пальми повзучої і кропиви також мають протизапальні та протинабрякові властивості. Протягом перших тижнів споживання зменшується проникність капілярів і судинний стаз, набряк і запальні процеси в простаті, усувається компресія шийки сечового міхура і сечовивідного каналу, в результаті чого покращуються показники уродинаміки − збільшується струмінь сечі та зникають симптоми, пов’язані з порушенням сечовипускання.

Цинк (у формі цинку піколінату) – стабілізує клітинні мембрани, впливає на процеси регенерації, передачу нервових імпульсів, має імуномодулюючу дію на Т-клітинну ланку імунітету, підвищує фактори неспецифічного імунного захисту.

Селен (у формі натрію селеніту) − має антиоксидантні властивості, знижує вплив на організм зовнішніх негативних факторів, здатних посилювати утворення вільних радикалів.

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело токоферолів, каротиноїдів, жирних кислот та їх похідних, флавоноїдів, хлорофілу, таніну, фітостеролів, цинку і селену з метою нормалізації функціонального стану сечостатевої системи у чоловіків при хронічному простатиті, дисгормональній гіперплазії передміхурової залози за рахунок протизапального, протинабрякового та антиоксидантного ефектів на тканини передміхурової залози.

Вживати чоловікам по 1 капсулі 2 рази на добу (вранці та ввечері).

Капсули вживати незалежно від прийому їжі, не розжовуючи, запивати достатньою кількістю питної води кімнатної температури.

Тривалість застосування становить не менше 30 діб. При необхідності можливі повторні курси, тривалість яких визначає лікар індивідуально.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до складових компонентів.

Капсули тверді №30 в картонній коробці.

435 мг ± 7,5 %.

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

КЕНДІ ЛТД, Болгарія, 8, Гурмазовське шосе, 2227 Божуріште /

KENDY LTD, Bulgaria, 8, Gurmazovsko shose, 2227 Bozhurishte, тел.: (+359 2) 99 77 374/376/509/511, факс: (+359 2) 99 77 377.

РОТАФАРМ ЛІМІТЕД, Велика Британія /

ROTAPHARM LIMITED, United Kingdom.

Вказано на упаковці.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо