Menu
Your Cart

Метеоспазмил капсулы №30

Метеоспазмил капсулы №30
Метеоспазмил капсулы №30
  • Статус: В наличии
  • Код товара: 17700
209.50грн.
Без НДС: 209.50грн.

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 капсула містить альверину цитрату 60 мг; симетикону 300 мг;

допоміжні речовини: желатин, гліцерин, титану діоксид (Е 171).

Капсули.

Непрозорі м’які продовгуваті капсули блідо-жовтого кольору, розміру № 6.

Вміст капсули: густа білувата суспензія.

Виробництво нерозфасованої продукції:

ЛЖВ КАПСЮЛЬ.

20 рю Луї-Шарль Вернін 77190 ДАММАРІ-ЛЕ-ЛІС, Франція.

Виробництво нерозфасованої продукції, первинна та вторинна упаковка, контроль якості, відповідальний за випуск серії:

Лабораторії Майолі Спіндлер.

6, Авеню де л’Европ 78400 Шату Франція.

Препарати для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту. Альверин, комбінації.

Код АТС A03A Х58.

Альверин – міотропний спазмолітик, дія якого не супроводжується атропіноподібним ефектом. Знижує підвищений тонус гладкої мускулатури кишечнику. Альверін діє на мускулатуру шлунково-кишкового тракту на клітинному рівні, блокуючи кальцієві канали в гладких м’язових клітинах кишечнику, а також блокує нейрорецептори рецептор-залежних каналів, і таким чином знімає м’язовий спазм.

Симетикон – гідрофобна полімерна сполука з низьким поверхневим натягом, знижує газоутворення у кишечнику та покриває захисною плівкою стінки шлунково-кишкового тракту.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування функціональних розладів кишечнику, особливо тих, що проявляються метеоризмом.

Протипоказання

Підвищена чутливість до альверину або будь-якого іншого компонента препарату.

Кишкова непрохідність, в тому числі паралітична; обструктивні захворювання шлунково-кишкового тракту.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування препарату у період вагітності або годування груддю не рекомендовано.

Препарат може спричиняти запаморочення, що слід враховувати при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат не застосовувати у педіатричній практиці.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати внутрішньо дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на добу.

Приймати перед їдою.

Курс лікування визначає лікар індивідуально.

Передозування

Випадків передозування не відмічено.

Побічні ефекти

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення.

З боку імунної системи: анафілактоїдні реакції включаючи кропив’янку, набряк гортані, задишку, чхання, шкірні висипання, свербіж, анафілактичний шок.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: жовтяниця внаслідок гепатиту, порушення функції печінки, які відновлюються після припинення лікування.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота.

Не виявлена.

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

По 10 капсул у блістері, по 2 або 3 блістери у картонній коробці.

Без рецепта.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо