Menu
Your Cart

Сенсивит капли 10 мл

Сенсивит капли 10 мл
Сенсивит капли 10 мл
  • Статус: В наличии
  • Код товара: 25184
107.50грн.
Без НДС: 107.50грн.

Дополнительная информация
СЕНСИВІТ
Краплі очні
Характеристика:
СЕНСИВІТ - препарат із захисною та зволожуючою дією. Розчин стабілізує усі 3 шари сльозної плівки на поверхні ока. СЕНСИВІТ містить кармелози натрієву сіль, яка, завдяки своїм властивостям, створює на роговій оболонці і поверхні кон'юнктиви тимчасову захисну плівку і надає зволожуючий ефект. СЕНСИВІТ стабілізує водний шар слізної плівки. СЕНСИВІТ містить вітамін А , який підсилює утворення внутрішнього шару слізної плівки. Разом з вітаміном Е поліпшує живлення рогової оболонки і кон'юнктиви. Речовини, які вхлдять до препарату, підсилюють зовнішній (ліпідний) шар слізної плівки. Таким чином , СЕНСИВІТ запобігає висиханню поверхні ока, сприяє збільшенню кількості сьозної рідини. Завдяки цьому покращується захисна функція слізної плівки.
Показання:
СЕНСИВІТ застосовується в комплексній терапії при зниженні сльозопродукції і при усіх формах синдрому сухого ока. СЕНСИВІТ можна застосовувати у всіх випадках, які потребують утворення захисного шару на роговій оболонці та кон'юнктиві очного яблука.
Протипоказання:
Підвищена чутливість до окремих компонентів препарату. Препарат не можна застосовувати вагітним , або жінкам, які годують грудьми. СЕНСИВІТ не можна застосовувати дітям до 2-х років.
Побічні ефекти:
Рідко, відразу після виконання може з'явитися печія. Також може виникнути алергічна реакція . У разі прояви цих, або інших небажаних реакцій, зверніться до лікаря.
Взаємодія з лікарськими засобами:
У випадку застосування будь-яких інших очних крапель, необхідно застосовувати СЕНСИВІТ останнім, з інтервалом мінімум 5 хвилин після застосування інших крапель. Ваш лікар повинен бути проінформований про усі лікарські засоби, які ви нещодавно застосовували, або почнете застосовувати з призначення лікаря або без нього. Про можливість одночасного застосування інших очних крапель проконсультуйтеся з Вашим офтальмологом.
Спосіб застосування та дози:
Якщо немає інших призначень лікаря, звичайно закрапують 1 краплю препарату до кон'юнктивального мішка 2-3 рази на день. У випадку застосування у дітей, дозування повинно бути встановлено індивідуально лікарем. Препарат можуть застосовувати дорослі і діти від 2-х років.
Застереження при застосуванні:
Відразу після закрапування може виникнути незначна короткочасна нечіткість зору, що може впливати на здатність керувати автомобілем, працювати зі складними механізмами, або працювати на висоті. Через це рекомендується здійснювати вищезазначені дії не раніше, ніж через 20 хвилин після застосування препарату. Не можна носити м'які контактні лінзи протягом застосування препарату. Тверді контактні лінзи перед введенням препарату необхідно вийняти і лише через 20 хвилин піля введення препарату можна користуватися ними знову.
При дотриманні призначеної схеми передозування практично неможливе.
При виапдковому застосуванні препарату дітьми, зверніться до лікаря.
Спосіб застосування та умови зберігання:
Після відкриття препарат готовий до закрапування в око.
Для застосування слід відкрутити захисний ковпачок, злегка закрутити головку назад, перевернути пластиковий контейнер догори дном і, стискаючи контейнер, ввести призначену кількість крапель до кон'юнктивального мішка. Під час введення препарату не слід торкатися ні ока, ні вій. Після кожного введення препарату потрібно щільно закривати контейнер. Контейнер потрібно зберігати у вертикальному положенні.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо