Menu
Your Cart

Колдрекс Максгрипп, Хотрем порошок и таблетки

Производитель: SKB (Испания) Код товара: 16287
Склад лікарського засобудіючі речовини: 1 пакетик містить парацетамолу 1000 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг та кислоти аскорбінової 70 мг;допоміжні речовини: цукроза, кислота винна, натрію цитрат безводний, аспартам (Е 951), плодово-ягідний ароматизатор (левоментол, d-лимонен, ванілін, кислота оц..
227.50грн.
Без НДС:227.50грн.
Производитель: SKB (Испания) Код товара: 16288
Склад лікарського засобудіючі речовини: 1 пакетик містить парацетамолу 1000 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кислоти аскорбінової 40 мг;допоміжні речовини: сахароза, кислота лимонна безводна, натрію цитрат, крохмаль кукурудзяний, натрію цикламат, сахарин натрію, кремнію діоксид колоїдний безводни..
222.50грн.
Без НДС:222.50грн.
Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)