Menu
Your Cart

Комбигрипп

Производитель: ЭВЕРТОДЖЕН ЛАЙФ САЕНСИЗ ЛИМИТЕД ИНДИЯ Код товара: 27135
Складдіючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 10 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят (..
671.00грн.
Без НДС:671.00грн.
Производитель: НЕ УКАЗАН Код товара: 16305
Складдіючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 10 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят (..
502.00грн.
Без НДС:502.00грн.
Производитель: Mylan Lab. (Индия) Код товара: 23941
Складдіючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целлюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрофосфат, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят (тип А), жовтий ..
427.00грн.
Без НДС:427.00грн.
Производитель: НЕ УКАЗАН Код товара: 23942
Складдіючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целлюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрофосфат, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят (тип А), жовтий ..
550.50грн.
Без НДС:550.50грн.
Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)