Menu
Your Cart

Колдрекс Максгрипп, Хотрем порошок и таблетки

Производитель: SKB (Испания) Код товара: 16287
Склад лікарського засобудіючі речовини: 1 пакетик містить парацетамолу 1000 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг та кислоти аскорбінової 70 мг;допоміжні речовини: цукроза, кислота винна, натрію цитрат безводний, аспартам (Е 951), плодово-ягідний ароматизатор (левоментол, d-лимонен, ванілін, кислота оц..
192.00грн.
Без НДС:192.00грн.
Производитель: SKB (Испания) Код товара: 16288
Склад лікарського засобудіючі речовини: 1 пакетик містить парацетамолу 1000 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кислоти аскорбінової 40 мг;допоміжні речовини: сахароза, кислота лимонна безводна, натрію цитрат, крохмаль кукурудзяний, натрію цикламат, сахарин натрію, кремнію діоксид колоїдний безводни..
178.00грн.
Без НДС:178.00грн.
Производитель: НЕ УКАЗАН Код товара: 23939
Складдіючі речовини: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 25 мг кофеїну, 5 мг фенілефрину гідрохлориду, 20 мг терпінгідрату та 30 мг аскорбінової кислоти;допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, крохмаль кукурудзяний, повідон, калію сорбат, натрію лаурилсульфат, жовтий захід FCF (Е 110), ..
0.00грн.
Без НДС:0.00грн.
Производитель: НЕ УКАЗАН Код товара: 16289
Складдіючі речовини: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 25 мг кофеїну, 5 мг фенілефрину гідрохлориду, 20 мг терпінгідрату та 30 мг аскорбінової кислоти;допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, крохмаль кукурудзяний, повідон, калію сорбат, натрію лаурилсульфат, жовтий захід FCF (Е 110), ..
0.00грн.
Без НДС:0.00грн.
Производитель: SKB (Испания) Код товара: 16291
Складдіючі речовини: 1 пакетик містить парацетамолу 750 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кислоти аскорбінової 60 мг (покритої 1,5 мг етилцелюлозою);допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію сахаринат, натрію цитрат, сахароза, ароматизатор лимона, ароматизатор меду, карамель проста (Е 1..
184.00грн.
Без НДС:184.00грн.
Производитель: SKB (Испания) Код товара: 16290
Складдіючі речовини: 1 пакетик містить 750 мг парацетамолу, 10 мг фенілефрину гідрохлориду та 60 мг кислоти аскорбінової (покритої 1,5 мг етилцелюлозою);допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію сахарин, натрію цитрат, цукроза, ароматизатор лимонний, хіноліновий жовтий (Е 104).Порошок для..
185.00грн.
Без НДС:185.00грн.
Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)