Menu
Your Cart

Бромгексин сироп, капли, таблетки

Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Код товара: 13946
Складдіюча речовина: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить бромгексину гідрохлориду 8 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, желатин, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, сахароза, кальцію карбонат, магнію карбонат легкий, тальк, поліетиленгліколь 6000, пов..
32.50грн.
Без НДС:32.50грн.
Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Код товара: 13944
Складдіюча речовина: 1 мл розчину орального містить бромгексину гідрохлориду 0,8 мг;5 мл розчину (1 мірна ложка) містить бромгексину гідрохлориду 4 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, сорбіт (Е 420), кислота хлористоводнева розведена 0,1 н. (3,5 %), концентрат ароматичної речовини з запахом абри..
65.00грн.
Без НДС:65.00грн.
Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)