Menu
Your Cart

АЦЦ таблетки шипучие 100, 200, 600 мг, Лонг

Производитель: Hermes Arzneimittel (Германия) Код товара: 29930
Склад лікарського засобудіюча речовина: ацетилцистеїн;1 таблетка містить ацетилцистеїну 600 мг;допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію гідрокарбонат, натрію карбонат безводний, маніт (Е 421), лактоза безводна, кислота аскорбінова, натрію цикламат, сахарин натрію, натрію цитрат, ароматиз..
183.00грн.
Без НДС:183.00грн.
Производитель: Salutas Pharma (Германия) Код товара: 30717
Склад лікарського засобудіюча речовина: ацетилцистеїн;1 пакетик містить ацетилцистеїну 100 мг або 200 мг;допоміжні речовини: сахароза, кислота аскорбінова, сахарин, апельсиновий ароматизатор.Порошок для орального розчину.Порошок від білого до жовтуватого кольору, можлива наявність агломератів, із за..
195.00грн.
Без НДС:195.00грн.
Производитель: Salutas Pharma (Германия) Код товара: 23594
Складдіюча речовина: ацетилцистеїн;1 пакетик містить ацетилцистеїну 200 мг або 600 мг;допоміжні речовини: сахароза, кислота аскорбінова, сахарин натрію, лимонна смакова добавка, медова смакова добавка.Порошок для орального розчину.Основні фізико-хімічні властивості:порошок по 200 мг: гомогенний поро..
213.00грн.
Без НДС:213.00грн.
Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)