Menu
Your Cart

Фервекс для детей и взрослых

Производитель: UPSA (Франция) Код товара: 21089
Склад лікарського засобудіючі речовини: феніраміну малеат, парацетамол, кислота аскорбінова (вітамін С);1 саше містить феніраміну малеату 25 мг, парацетамолу 500 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) 200 мг;допоміжні речовини: маніт (Е 421), кислота лимонна безводна, повідон, тримагнію дицитрат безв..
152.00грн.
Без НДС:152.00грн.
Производитель: UPSA (Франция) Код товара: 21088
Складдіючі речовини: парацетамол, кислота аскорбінова, феніраміну малеат;1 саше містить: парацетамолу 500 мг, кислоти аскорбінової 200 мг, феніраміну малеату 25 мг;допоміжні речовини: сахароза, кислота лимонна безводна, акація, сахарин натрію, ароматизатор малиновий (що містить жовтий захід FCF (E 1..
143.00грн.
Без НДС:143.00грн.
Производитель: UPSA (Франция) Код товара: 21087
Склад лікарського засобудіючі речовини: парацетамол, кислота аскорбінова (вітамін С), феніраміну малеат;1 саше містить парацетамолу 500 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) 200 мг, феніраміну малеату 25 мг;допоміжні речовини: сахароза, кислота лимонна безводна, акація, сахарин натрію, смакова добав..
136.00грн.
Без НДС:136.00грн.
Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)