Menu
Your Cart

Рапидол таблетки

Производитель: НЕ УКАЗАН Код товара: 29231
Склад лікарського засобудіюча речовина: paracetamol;1 таблетка містить парацетамолу 125 мг або 250 мг, або 500 мг;допоміжні речовини: кросповідон, магнію стеарат, амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), поліакрилатна дисперсія, маніт (Е 421), аспартам (Е 951), кремнію діоксид колоїдний безводний, ..
0.00грн.
Без НДС:0.00грн.
Производитель: НЕ УКАЗАН Код товара: 24353
Склад лікарського засобудіюча речовина: paracetamol;1 таблетка містить парацетамолу 125 мг або 250 мг, або 500 мг;допоміжні речовини: кросповідон, магнію стеарат, амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), поліакрилатна дисперсія, маніт (Е 421), аспартам (Е 951), кремнію діоксид колоїдний безводний, ..
0.00грн.
Без НДС:0.00грн.
Производитель: НЕ УКАЗАН Код товара: 19437
Склад лікарського засобудіюча речовина: paracetamol;1 таблетка містить парацетамолу 125 мг або 250 мг, або 500 мг;допоміжні речовини: кросповідон, магнію стеарат, амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), поліакрилатна дисперсія, маніт (Е 421), аспартам (Е 951), кремнію діоксид колоїдний безводний, ..
0.00грн.
Без НДС:0.00грн.
Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)