Menu
Your Cart

Панадол таблетки экстра, беби сироп

Панадол беби суспензия 120 мг / 5 мл флакон 100 мл №1
Hot
Производитель: Farmaclair (Франция) Код товара: 18636
Складдіюча речовина: 5 мл суспензії містять 120 мг парацетамолу;допоміжні речовини: кислота яблучна, азорубін (Е 122), ксантанова камедь, мальтит рідкий, ароматизатор полуничний, сорбіту розчин, що кристалізується, натрію етилпарагідроксибензоат (Е 215), натрію пропілпарагідроксибензоат (Е 217), нат..
70.00грн.
Без НДС:70.00грн.
Панадол таблетки покрытые оболочкой 500 мг №12
Hot
Производитель: GlaxoSmithKline Dangarvan (Ирландия) Код товара: 31140
Складдіюча речовина: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, крохмаль прежелатинізований, повідон, калію сорбат, тальк, кислота стеаринова, гіпромелоза, гліцерил триацетат.Таблетки, вкриті оболонкою.Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору таблетки..
27.00грн.
Без НДС:27.00грн.
Производитель: GlaxoSmithKline Dangarvan (Ирландия) Код товара: 18638
Складдіючі речовини: парацетамол, кофеїн;1 таблетка містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну;допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, крохмаль кукурудзяний, повідон, калію сорбат, тальк, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, гліцерол триацетат.Таблетки, вкриті оболонкою...
81.50грн.
Без НДС:81.50грн.
Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)