• аптека

Адвокард таблетки №30

Адвокард таблетки №30
  • Адвокард таблетки №30 фото
  • Адвокард таблетки №30 фото
Рейтинг товара
Адвокард табл. n30 (10х3)
Производитель: ФарКоС (Украина, Киев)
7750грн
-
+
7750грн
итого:7750грн
купить
  • Вся продукция сертифицирована
  • Бесплатная доставка по Киеву от 1000 грн
  • Более 10000 медикаментов и сопутствующих товаров
  • Доступные цены, акции, скидки!
инструкцияописаниеаналогиотзывы

Инструкция Адвокард таблетки №30

І Н С Т Р У К Ц І Я

для   медичного   застосування   препарату

АДВОКАРД

ADVOCARD

 

Склад:  

Діючі речовини:   1 таблетка містить: магладену (аденозин-5’-трифосфатоглюконато магнію (II) три натрієвої солі) - 29,25 мг, молсідоміну - 0,3 мг, фолієвої кислоти - 0,45 мг;            

допоміжні   речовини: Фармабест або таблетоза 80, цукрова пудра, кальцію стеарат, аеросил.

Лікарська форма.   Таблетки.

Фармакотерапевтична   група.   Комбіновані кардіологічні засоби. Код АТС С 01Е Х.

Клінічні характеристики.

Показання. Комплексна терапія ішемічної хвороби серця; стенокардія напруження та спокою; профілактика та лікування нападів стенокардії.

Протипоказання.   Індивідуальна підвищена чутливість до препарату або його інгредієнтів. Не слід призначати АДВОКАРД при колапсі та шоці, нападі бронхіальної астми, черепно-мозковій травмі.

Спосіб застосування та дози.   Таблетки АДВОКАРДУ приймають сублінгвально (під’язично) та тримають під язиком до повного розсмоктування. Разова доза 1-3 таблетки 3-4 рази на добу незалежно від прийому їжі. Курс лікування складає 20-30 діб. При нападі стенокардії препарат приймають по 1-3 таблетки. Максимальна разова доза – 3 таблетки. Максимальна добова доза складає 20 таблеток.

Побічні реакції. Головний біль, артеріальна гіпотензія, нудота.

Передозування. Передозування супроводжується головним болем, запамороченням, порушенням зору. В цих випадках можливе застосування кофеїну та препаратів, що його містять.

Застосування у період вагітності або годування груддю.   Препарат не слід застосовувати у період вагітності та лактації.

Діти. Клінічний досвід застосування препарату у дітей віком до 14 років відсутній, тому його   призначають дітям тільки після 14 років.

Особливості застосування.   Пацієнти літнього віку можуть мати підвищену чутливість до препарату, тому лікування починають із застосування 1 таблетки 3 рази на добу. При нормальній переносимості препарату переходять на звичайні дози.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або іншими механізмами.   Препарат не впливає на можливість керування автомобілем та іншими механізмами.    

Взаємодія   з   іншими   лікарськими   засобами   та   інші форми взаємодій.   При одночасному застосуванні АДВОКАРДУ з гіпотензивними засобами (в тому числі нітратами) спостерігається посилення їх дії. Не рекомендується одночасний прийом з силденафілу цитратом, оскільки можливий розвиток гіпотензії.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.   АДВОКАРД – оригінальний комбінований лікарський препарат. Проявляє антиангінальну та анти ішемічну дію, має мембранопротекторний та антиоксидантний ефекти, покращує метаболізм міокарда, захищаючи клітини від гіпоксії, проявляє антиатеросклеротичні властивості за рахунок нормалізації обміну гомо цистеїну. Механізм дії АДВОКАРДУ пов’язаний з комплексним впливом інгредієнтів препарату.

Магладен більш стабільний, ніж препарати АТФ, до дії ферментів, що дозволяє застосовувати його сублінгвально. Магладен проявляє вплив на пуринові (аденозинові) рецептори. Активація пуринових рецепторів супроводжується пригніченням надходження іонів кальцію в клітини, що супроводжується анти ішемічною, мембраностабілізуючою дією, анти аритмічним ефектом.

Молсідомін та його активні метаболіти SIN 1 та SIN 1A   через вивільнення оксиду азоту сприяють   розширенню коронарних судин. На відміну від органічних нітратів до препарату не розвивається звикання. Молсідомін проявляє позитивний вплив на показники системної гемодинаміки, зменшуючи навантаження на міокард. Блокуючи синтез фосфоліпаз тромбоцитів та активуючи синтез проста цикліну судинною стінкою, молсідомін проявляє антиагрегаційні властивості.

Фолієва кислота бере участь в багатьох метаболічних процесах. Особливо важливою є участь фолієвої кислоти в перетвореннях гомо цистеїну, який є фактором розвитку атеросклерозу. Зменшуючи рівень гомо цистеїну, фолієва кислота проявляє антиатеросклеротичну дію. Стимулюючи обмінні процеси в міокарді, фолієва кислота покращує його функціональну активність.

Препарат в умовах коронарної недостатності проявляє енергозберігаю чий ефект за рахунок зменшення потреби міокарда в кисні. АДВОКАРД зменшує кількість лактату в міокарді, пригнічує активність мембранозв’язаних фосфоліпаз, попереджує структурно-функціональне пошкодження мембран кардіоміоцитів, забезпечує сталість кількісного та якісного складу ліпідів мембран. АДВОКАРД покращує коронарний кровотік, підвищує толерантність до фізичного навантаження, зменшує частоту та вираженість нападів стенокардії. Застосування препарату сприяє нормалізації концентрації іонів калію та магнію в тканинах. АДВОКАРД проявляє анти аритмічний ефект.

Фармакокінетика.   Фармакокінетика препарату не вивчена.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки світло-жовтого кольору з вкрапленнями.

Термін придатності. Термін   придатності препарату становить 3 роки.

Препарат не слід   застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання.   Зберігати   у   сухому, захищеному від світла, недоступному   для   дітей   місці при температурі не вище +25 оС.

Упаковка.  По 10 таблеток в контурних чарункових упаковках. По 3 або 4 контурних чарункових упаковки в пачку.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.   АТЗТ " Фармацевтична фірма " ФарКоС".

Місцезнаходження.  03162, Україна, м. Київ, вул. Зодчих, 50-А.

Описание Адвокард таблетки №30

Аналоги для Адвокард таблетки №30

Отзывы Адвокард таблетки №30

Этому товару ещё не оставил отзыва, будь первым!
Написать отзыв
Оцените товар
Ф.И.О *
Email
Ваш отзыв *